Více než 1.000.000 chladniček s BioFresh prodáno. | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Více než 1.000.000 chladniček s BioFresh prodáno.

22.10. 2008, Tisková zpráva

Garancí, že jídlo je uchováno při dokonalých klimatických podmínkách, BioFresh technologie dovoluje, že si můžeme svěžest a čerstvost potravin vychutnávat po překvapivě dlouhou dobu. Od doby, kdy se začal BioFresh vyrábět, bylo prodáno více než 1 milion těchto spotřebičů. Liebherr slaví skvělý úspěch technologie BioFresh limitovaná edice výročním modelem CBesf 4006.

Kombinovaná chladnička CBesf 4006 nabízí mnoho místa pro uchování potravin čerstvých. Dole umístěná mrazící část s třemi zásuvkami poskytuje 99 litrů prostoru ke skladování. Hrubá skladovací kapacita chladící části čítá 267 litrů, z nichž 92 litrů je určeno pro dvě zásuvky BioFresh – DrySafe a HydroSafe.

Při teplotě těsně nad 0 °C a při ideální vlhkosti, si ovoce a zelenina, ryby, maso a mléčné výrobky ponechají zdravé vitamíny, lahodnou chuť a lákavý vzhled až o třikrát déle než v klasické chladničce.

Liebherr technologie BioFresh poskytuje péči o potraviny na míru: DrySafe část s nízkou vlhkostí je ideální pro uchovávání masa, ryb a mléčných výrobků. Ovoce a zelenina jsou optimálně uchovány v HydroSafe části s vysokou vlhkostí.