Ocenění PLUS X | Mc Tree

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mc TREE >

Ocenění PLUS X

22.10. 2008, Produktová novinka

Liebherr získává 6 ocenění PLUS X v kategoriích Design a Snadnost obsluhy
Zpráva:
Nejmodernější technologie, dokonalý design a především nápady na zintenzivnění požitku z dobrého jídla a vynikajícího vína: to jsou žádoucí vlastnosti, rozhodující o koupi nové chladničky, mrazničky či vinotéky. Po desetiletí přichází Liebherr s pokrokovými nápady v nejlepší kvalitě a se špičkovým designem. Uznání úspěchu – ocenění PLUS X bylo Liebherru uděleno po druhé v pořadí.
Ocenění PLUS X se dává výhradně vynikajícím značkovým produktům, které poskytují zákazníkovi skutečně něco navíc. „Velké elektrické spotřebiče“, oblast největší technologické konkurence v Evropě, v této oblasti vyhrály produkty Liebherr ceny v kategorii Design a Snadnost obsluhy.
Porota udělila ceny celkem šesti spotřebičům Liebherr ve dvou kategoriích:
Nerezová kombinovaná chladnička s BioFresh a NoFrost funkcemi (CBNes 3956), nerezová volně stojící chladnička s funkcí BioFresh (KBes 4260), a 90cm široká nerezová kombinovaná chladnička s „Francouzskými“ dveřmi (CNes 6256) získaly ocenění v kategoriích „ Design a Snadnost obsluhy“. Unikátní vybavení jako LED světelné sloupky, SoftSystem k tlumenému zavírání dveří a nejmodernější elektronika ještě zvýrazňují tyto spotřebiče.
Side-by-Side kombinované spotřebiče s funkcemi IceCenter, BioFresh a NoFrost (SBSes 7273), a kombinovaná chladnička s funkcemi BioFresh a NoFrost (CBN 3956) získaly ocenění v kategorii „Snadnost obsluhy“. Tyto spotřebiče mají NoFrost funkci zajišťující „nikdy více odmrazování“. Všechny rukojeti mají otevírací mechanismus pro snadné otevírání a zavírání.
Sloupkový systém s variabilně výškově nastavitelnými skleněnými poličkami a zejména hladké stěny usnadňují čištění spotřebičů. Díky funkci SmartFrost a hladkým vnitřním stěnám se mrazničky Liebherr velmi snadno čistí.
Ocenění PLUS X v kategorii „Design“ získala vinotéka WTEes 2053 pro vestavné použití v 122 cm výklenku. Tato nerezová vinotéka nabízí zajímavé výhody: dvě nezávisle nastavitelné teplotní zóny a prosklené dveře s UV filtrem. Elektronické ovládání umístěné do dělící přepážky a LED osvětlení v této vinotéce vytváří úžasný dojem, a to nejen vizuální. Dva prostory na víno se liší velikostí a každý z nich může být individuálně nastaven na teplotu v rozmezí mezi +5 °C až +20 °C.

Svěžest, kvalita, snadnost obsluhy, design a ekologická šetrnost – zaujímají ústřední postavení v designu a vývoji. V nadcházející nové řadě volně stojících spotřebičů Liebherr v roce 2008 přesvědčivě tyto vysoké standardy opět splnil.